DevOps

S pomocou DevOps dokážete software vyvýjať rýchlejšie, v lepšej kvalite, s menšími chybami, nižším rizikom a v kratších dodacích lehotách. Kurzy softwarového inžinierstva pre všetkých profesionálov, ktorí chcú získať náskok pred konkurenciou.

DevOps Intro

Optimalizácia vývoja, agilné riešenie požiadaviek, vyššia kvalita služieb

Každá fungujúca organizácia hľadá spôsoby, ako zlepšiť efektivitu a kvalitu služieb. Chcete mať spoľahlivejšie IT, spokojných zákazníkov a zamestnancov? Existuje spôsob, ako tieto požiadavky vyriešiť dlhodobo: s pomocou DevOps. Príďte sa pozrieť, ako na to!

DevOps Master

Využite osvedčené postupy, ktoré zlepšia tímovú spoluprácu

Tento výnimočný kurz narozdiel od "DevOps Foundation" nekončí teóriou, ale je plný praktických scenárov a cvičení. Akreditovaný program DevOps Master nevyžaduje predchádzajúcu kvalifikáciu. Získajte nielen prestížny certifikát a naštartujte v organizácii zmeny podľa DevOps Best practice!

DevOps simulácia

DevOps simulácia Vám pomôže prelomiť ľady. Akcelerujte transformáciu vášho IT!

DevOps simulácia vedená certifikovaným Game Leaderom TAYLLORCOX je profesionálny interaktívnym workshop. V ňom si vyskúšate princípy a spoznáte benefity využitia DevOps formou jedinečného zážitku. Nevyžaduje znalosť metodiky, všetko je demonštrované na príkladoch z praxe. A výsledok? Pochopenie prínosov a celkovo pozitívny prístup k uplatneniu princípov DevOps.

Video

Chcete to pripraviť na mieru? Kontaktujte nás!

Zavolajte nám a my vám poradíme.

Sme vám k dispozícii na telefónnom čísle +421 2/20 850 891 vždy od pondelka do piatku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hviezdičkou sú povinné

Chcete získať darček k narodeninám?