TOGAF®

Fungujúce IT má stabilný základ. Za zle budovanou enterprise architekturou (EA) sú padajúce aplikácie, pomalé systémy, chyby... Hlavné problémy podnikovej architektúry sú v ich komplexnosti a zložitosti. Ukážeme vám, ako TOGAF rieši všetky piliére podnikovej architektúry: procesy, aplikácie a technológie. Naučíte sa riadiť návrh, implementáciu a rozvoj podľa strategických cieľov spoločnosti.

Úvod do TOGAF

Manažérsky úvod do prínosov Enterprise Architektúry (EA) a metodiky

Absolventi TOGAF Introduction získajú cenné informácie a manažérske zhrnutie, ako navrhnúť, implementovať či optimalizovať flexibilné a predovšetkým dostupné služby podnikovej architektúry. Ukážeme vám na praktických príkladoch využitie TOGAF v kombinácii s ArchiMate. Odporučíme ďalší postup pre kariérny rozvoj.

Základný kurz TOGAF® EA

Intenzívny 2-dňový kurz s medzinárodne uznávaným certifikátom Enterprise Architekta.

TAYLLORCOX ako The Open Group Gold Partner garantuje školenie v aktuálnej verzii vždy ako jednotka na trhu. Neutečie nám žiadny update ani drobné zmeny. Máte tak záruku profesionálnej kvality tak, ako v prípade najlepších zahraničných školení. Dôkaz nájdete tu: Certification & Accreditation.

TOGAF® EA pre pokročilých

Na prípadových štúdiách sa naučíte budovať a reštrukturalizovať architektúru.

TOGAF praktické kurzy pre pokročilých. Vyšperkujte si znalosti metodiky k dokonalosti. Naučíme vás všetko potrebné pre komplexnú rolu Enterprise Architekta. Budete perfektne pripravení na záverečnú certifikáciu.

TOGAF® EA Combo (L1+L2)

TOGAF® EA Combined Level 1 & 2 Certification

TOGAF® EA Combo (L1+L2) kurz obsahuje Foundation (L1) a Practitioner (L2) level vrátane certifikácie, a to za zvýhodnenú cenu!

Prečo nám dali hodnotenie ★★★★★

Chcete to pripraviť na mieru? Kontaktujte nás!

Zavolajte nám a my vám poradíme.

Sme vám k dispozícii na telefónnom čísle +421 2/20 850 891 vždy od pondelka do piatku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hviezdičkou sú povinné

Chcete získať darček k narodeninám?