Development centre

Rozvojový program pre zamestnancov firiem, kde sú cielene rozvíjané zručnosti a schopnosti zamestnancov na praktických cvičeniach a úlohách.

Chcete porovnať s ďalšími kurzami?

Virtual Training nebo e-Learning?

Máme dostatečnou flexibilitu, takže vybírat můžete jak prezenční termíny, tak online kurzy.

Zkuste živý kurz virtuálně

Čo to vlastne Develepment center je?

Máte svojich stálych zamestnancov? Tzv. stálice, ktoré obetavo a s láskou robia svoju prácu? Aj takých, ktorí robia svoju prácu plus niečo naviac?
K tomu prichádzajú nováčikovia a potrebujú k správnemu naštartovaniu sa nejakého „buddyho“, či mentora, ktorý ich bude v prvých dňoch, týždňoch, či mesiacoch sprevádzať a podporovať, zdieľať svoje know-how, ukazovať, čo, kde, ako, kedy a s kým ....?
Ako viete, kto z vašich zamestnancov je aký typ? Čo potrebuje k svojej spokojnosti? Ako poznáte, že by bol dobrý mentor, alebo je to niečo, čo ho unavuje, rozčuľuje a otravuje?
Viete rozpoznať talenty vo svojich tímoch? Kto je v čom excelentný, hviezda, kto naopak potrebuje podporu, povzbudenie, kde sú koho slabé stránky a priestor na zlepšenie?

Ak si kladiete podobné otázky, alebo prechádzate práve niečím takýmto, potom čítate správnu stránku - DEVELOPMENT CENTRUM.

DEVELOPMENT CENTRUM (DC) je program práve pre vás a vašich zamestnancov, kde získate prostredníctvom rozvojových aktivít, školení, workshopov, testov a diagnostiky prehľad o schopnostiach a zručnostiach, spôsobilostiach vašich zamestnancov. V čom sú dobrí, kde potrebujú zabrať, popracovať na svojich zručnostiach a tak ich rozvíjať a posúvať ďalej.

Čo to vlastne Develepment center je?

Odporúčame to robiť v čase, keď chcete pracovať a podporiť svoje interné zdroje. Ľudí a ich kvality, ktoré majú, resp. vy v nich vidíte potenciál a ten stačí len rozvinúť a takto získate kvalitných zamestnancov, budúcich manažérov, lídrov, prípadne špecialistov, nakoľko nie každý človek chce a túži riadiť ľudí. V rámci DC odhalíte nielen ich kvality, ale aj motiváciu, potenciál, ktoré následne výrazne ovplyvnia ich výkon prístup k práci a zlepšia sa aj interpersonálne vzťahy medzi zamestnancami.

Ak hľadáte motivovaných, angažovaných, výkonných ľudí, talenty pre svoju firmu, my vám pomôžeme prostredníctvom DC ich objaviť vo vlastných radoch.  

Metóda a priebeh programu

TRVANIE:
  • niekoľko dní v závislosti od potrieb účastníkov
METÓDA / PRIEBEH:
  • účastníkov sleduje a hodnotí hodnotiaca komisia, zložená zo zástupcov HR, externých poradcov, školiteľov a psychológov
VÝSTUPY:
  • report o každom účastníkovi, jeho osobnostný profil, kompetencie ako aj návrh ďalšieho rozvoja.
  • každý účastník obdrží report so svojimi výsledkami a návrhom na ďalší rozvoj (individuálny rozvojový plán)

Ciele

  • sledovať jeho správanie, postoj, prístup, spôsoby myslenia a konania
  • zistiť, do akej miery vie zamestnanec napĺňať očakávania zo strany zamestnávateľa v sledovaných oblastiach / kompetenciách

Lektor / Kouč

Elena Moravčíková

Certifikovaná koučka ACC Medzinárodnej federácie koučov ICF, lektor, praktikantka neuro-lingvistického programovania, kariérna poradkyňa

  • členka Medzinárodnej federácie koučov ICF, SAKO- Slovenskej Asociácie Koučov, ako aj Slovenskej pobočky ICF.
  • certifikovaná praktikantka neuro-lingvistického programovania a svoje skúsenosti a know-how využíva pri práci s firemnými, tak aj individuálnymi klientami. Za veľmi dôležité v živote človeka považuje schopnosť poznať samého seba- kto som, čo chcem, po čom túžim, čo ma napĺňa, motivuje, dospieť k sebauvedomeniu.
  •  lektorka soft skills, kde spája svoje praktické skúsenosti kouča a manažéra
  • kariérna poradkyňa sa venuje individuálnym klientom za využitia psychodiagnostických nástrojov FACET5

Ako kurz hodnotia absolventi?

V čom sú naše referencie výnimočné? Nie sú to jednorázové akcie. K nám sa ľudia radi vracajú a nezatvárajú pred nami dvere.

Pozrite sa na úplný zoznam referenčných klientov, ktorí na nás nedajú dopustiť.

Vaše hodnotenie
*****

Chcete to pripraviť na mieru? Kontaktujte nás!

Zavolajte nám a my vám poradíme.

Sme vám k dispozícii na telefónnom čísle +421 2/20 850 891 vždy od pondelka do piatku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hviezdičkou sú povinné

Chcete získať darček k narodeninám?