ITIL® Certifikácia

Certifikačná schéma ITIL obsahuje mnoho modulov. Na základe vašich kariérnych plánov si môžete vybrať moduly, ktoré budú reflektovať vašu kvalifikáciu a poskytnú vám presne ten best practice ITIL, ktorý k svojej práci potrebujete. Štruktúra certifikácií postupuje od základného ITIL Foundation po ďalšie manažérske levely, až po získanie defacto inžinierskeho titulu v oblasti IT Service Managementu, t.j. ITIL Expert a ITIL Master.

  ITIL<sup class='sup'>®</sup> Certifikácia

  Online certifikácia PeopleCert

  Získajte certifikát z pohodlia domova.

  Axelos (vlastník metodiky a licenčných práv na best management practice) si vybral PeopleCert ako svojho jediného zástupcu pre akreditáciu a podporu medzinárodných ATO (Accredited Training Organisation). TAYLLORCOX je nielen držiteľom štatútu ATO, ale zároveň aj ACO (Accredited Consulting Organisation) potvrdzujúce vysokú profesionalitu a aplikáciu know how v praxi. Zároveň sme najväčším poskytovateľom portfólia Axelos na Slovensku aj v Českej republike.

  Certifikácia prebieha online pod dozorom proctora (Online Proctored Exam) cez aplikáciu ExamShield. 

  Všetko o online certifikácii

  Online certifikácia PeopleCert

  ITIL certifikácia

  ITIL v3 certifikácia

  ITIL v3 je stále rovnako dôležitý ako kedykoľvek predtým. Stále ide o to najlepšie pre IT Service Management v dobách digitálnej transformácie. Certifikačná schéma zostáva v platnosti aj po aktualizácii ITIL 4 a inak to nebude ani v roku 2020.

  ITIL v3 certifikácia

  ITIL 4 Update certifikácia

  ITIL 4 je evolúciou verzie ITIL v3. Nový update vám ukáže, ako upgradovať IT Service management na inovatívny model riadenia IT produktov a služieb v dobách digitalizácie, cloudových služieb a celkovej transformácie ICT.

  ITIL 4 Update certifikácia

  Nenechajte si ujsť

  Chcete získať darček k narodeninám?