SCRUM® FAQ

Ako začať, v čom sa líši agilné riadenie od "waterfall", čo obsahujú jednotlivé kurzy a čo získate u TAYLLOROCOX naviac. Zoznam Najčastejších otázok pravidelne aktualizujeme.

Obecné

Ne. SCRUM® certifikační testy nejsou nabízeny bez přípravy, která zahrnuje "hands-on" praktická cvičení pod záštitou akreditovaného SCRUM® trenéra a pochopitelně u akreditované organizace, resp. TAYLLORCOX.

Agile kurzy v úrovni SCRUM Foundation, Master, Product Owner i Developer jsou včetně certifikace! Nemusíte se zároveň o nic starat, veškeré podklady až do vystavení certifikátu za vás vyřídíme.

Ne. Přestože plně respektujeme tuto alternativní metodu výuky, k pochopení principů a procesů SCRUM® je nutné více než nabízí dokonalý elearning. Agile Project Management je více o lidech než o virtuálním prostředí.

Vaše investice do vzdělání je tak především investicí do zkušeného - akreditovaného trenéra, který vás nepustí z kurzu dříve než si bude jistý, že dokonale ovládáte principy SCRUM® :-)

Výuka kurzu pod vedením mezinárodně akreditovaného trenéra probíhá vždy v češtině, ale na přání školíme také v angličtině. Oficiální materiály ke kurzu jsou v angličtině (neexistuje oficiální česko anglický výkladový slovník) terminologie SCRUM. 

Certifikační zkouška je v angličtině. Kandidáti vybírají správné odpovědi formou testu z variant a), b), c), d). V průběhu výuky využíváme cvičné testy. K absolvování testu stačí základní pasivní znalost angličtiny.

Chcete získať darček k narodeninám?