Manažérske hry

Manažérske hry (Business Simulation, Business Games) nasimulujú tie najzložitejšie problémy pre praktické osvojenie metodík ITIL, PRINCE2, DevOps, SCRUM a ďalších. Tento interaktívny prístup je preukázateľne najefektívnejší spôsob, ako preklopiť teoretické znalosti do praxe a využiť ich pri riešení problémov a projektov v organizáciach.

ITIL & ITSM

naozaj chcete urýchliť návratnosť investície do ITIL® školení?

Využite potenciál APOLLO 13. Simulácia, ktorá pripraví váš IT tím na akýkoľvek úspešný ITSM projekt.

IT4IT & IT 4 Business

Business IT Alignment in Action

Profesionálna simulácia vás dostane na rôzne IT, projektové, prevádzkové a strategické pozície jednej z najväčších firiem na trhu. Tej sa posledných 6 mesiacov nedarí, je v červených číslach a IT v rozklade. Jediný spôsob, ako sa vrátiť na vrchol je precízna tímová spolupráca. Ukážeme vám, ako ITIL správne aplikovať pre manažérske riadenie organizácie. A čo je najlepšie? Vôbec nepotrebujete vedieť, čo to ITIL je. 100% praxe, 0% teórie.

Agile + Waterfall

PRINCE2, Agile a SCRUM sú najvýkonnejšie metodiky pre riadenie projektov. Má však váš tím tie správne zručnosti, aby ich naplno využil?

Najprepracovanejšie simulácie pre riadenie projektu. Vo variantoch PRINCE2® (Waterfall), alebo SCRUM (Agile). Vedeli ste, že princípy projektového riadenia spadajú až do obdobia 3.000 rokov pred naším letopočtom a využívali sa pre výstavbu pyramíd? Napriek tomu, že ide o tisíce rokov starý projekt, táto pokročilá simulácia projektového riadenia obsahuje všetky výzvy, ktorým čelíte vo vysoko konkurenčnom prostredí na aktuálnych projektoch. Ste pripravený odriadiť projekt so svojim tímom do úspešného konca?

DevOps

Learn more about DevOps! The Phoenix Project simulation game

Riadenie projektov v praxi

PRINCE2® Workshop je moderný, interaktívny program, ktorého cieľom je praktické osvojenie si efektívnych návykov projektového manažéra. Softvérové riešenie na riadenie projektov podľa medzinárodne uznávanej metodiky PRINCE2® Vám pomôže pri riadení projektu počas jeho celej realizácie.

Ostatní sa toho boja. V TAYLLOR & COX sme pripravili praktický tréning, zameraný na rozvoj projektových manažérov. Otestujete si metodiku v reálnych podmienkach projektu pomocou softvéru na riadenie projektov P2L. Ako efektívne riadiť malé i veľké projekty. Ako absolventi školení ste sa už stretli s manažérskymi produktami (dokumentami, ktoré sú Vami vytvorené a udržiavané v celom životnom cykle projektu). Ak ste úplní začiatočníci, je potrebné najprv absolvovať školenie PRINCE2® Foundation a následne Vás naučíme efektívne pracovať s kľúčovými dokumentami metodiky. 

Workshop na mieru

Nevybrali ste si spomedzi našich manažérskych hier? My vám pripravíme manažérsku simuláciu ušitú na mieru, podľa vašich predstáv a požiadaviek.

...

Prehľad manažérskych hier

Different games for
different problems
Business and IT Alignment Process Management Project Management Service Management
Apollo 13
Apollo 13
Mars Lander
Mars Lander
Grab@Pizza
Grab@Pizza
The Phoenix Project
The Phoenix Project
Challenge of Egypt
Challenge of Egypt (Agile)
Challenge of Egypt
Challenge of Egypt (Waterfall)

Chcete to pripraviť na mieru? Kontaktujte nás!

Zavolajte nám a my vám poradíme.

Sme vám k dispozícii na telefónnom čísle +421 2/20 850 891 vždy od pondelka do piatku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hviezdičkou sú povinné

Chcete získať darček k narodeninám?